Skody autami dla Twojej firmy

Jeżdżenie firmowymi samochodami Škoda to nie tylko komfort i elegancja, ale także korzyści finansowe, które sprawiają, że taka inwestycja staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Dzięki elastycznym rozwiązaniom finansowym oferowanym przez Volkswagen Financial Services, wybór Škody na firmowy pojazd to decyzja pełna korzyści. Poznaj zalety leasingu Škoda oraz dlaczego warto rozważyć tę opcję dla Twojej firmy.

Leasing JAK ABONAMENT to rozwiązanie stworzone z myślą o elastyczności i komforcie. Jeździsz nowym autem, a rata traktowana jest jako miesięczna opłata za użytkowanie. Nie spłacasz całej wartości auta, lecz jedynie prognozowaną utratę jego wartości w trakcie umowy. Główną zaletą tego rodzaju finansowania są niskie miesięczne raty, które pozwalają na wybór lepszego auta bądź osczędności. Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy chcesz wykupić auto czy też wziąć kolejne w ramach nowej umowy – dzięki temu masz komfort wyboru.

Leasing KLASYCZNY

Leasing KLASYCZNY to propozycja dla tych, którzy cenią sobie niskie całkowite koszty finansowania. Spłata pełnej wartości wybranego modelu rozkładana jest na dogodny okres od 2 do 5 lat, a na koniec umowy masz możliwość wykupu auta już od 1% jego wartości. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy preferują stałe raty i jasne warunki finansowania a także pokonują duże dystanse, ponieważ w leasingu KLASYCZNYM nie masz limitu kilometrów.

Wynajem Długoterminowy Škody

Wynajem długoterminowy Škody to gwarancja kompleksowej usługi i komfortu użytkowania. Za stałą miesięczną opłatę otrzymujesz nie tylko samochód, ale również ubezpieczenie, serwisowanie, assistance, pomoc w likwidacji szkód oraz samochód zastępczy. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie pełną opiekę nad swoim pojazdem i brak konieczności martwienia się o dodatkowe usługi.

Wybierz idealne finansowanie dla Twojej firmy

Leasing Skody Scala w formule JAK ABONAMENT? A może Octavia w leasingu KLASYCZNYM? Dostępne są trzy różne produkty finansowe, które pozwalają dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Korzystając z dostępnych kalkulatorów finansowania, możesz łatwo porównać różne modele i opcje finansowania, zapewniając sobie optymalne warunki.

Dzięki finansowaniu Škoda, nie tylko jeździsz nowoczesnym i eleganckim samochodem, ale również korzystasz z elastycznych rozwiązań finansowych, które pozwalają Ci maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej firmy. Interesuje Cię leasing Skody Scala lub innego modelu marki? Skontaktuj się z Volkswagen Financial Services, numerem 1 w finansowaniu samochodów*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Artykuł promocyjnyZobacz także:
Photo of author

Robert

Dodaj komentarz